<s id="89flf"><samp id="89flf"><blockquote id="89flf"></blockquote></samp></s>
<tbody id="89flf"><noscript id="89flf"></noscript></tbody>
<tbody id="89flf"><pre id="89flf"></pre></tbody>

<rp id="89flf"><acronym id="89flf"><input id="89flf"></input></acronym></rp>
 • Rreth nesh

  Shih m? shum?

  Lajme

  Valmat e siguris? jan? aksesor? t? domosdoshme p?r vajtar? t? ndryshme, anijet e presionit dhe tubacionet e presionit, dhe p?rdoren gjer?sisht n? fusha t? ndryshme si nafta, industria kimike, stacioni energjitik, metalurgjia, energjia b?rthamore dhe mbrojtja komb?tare.

  2023-06-21 Shih m? shum?

  Paraqitja e p?rpar?sive dhe pronat e f?rkimit t? unaz?s gri q? rrotullohet.

  Unaza e vulosjes koaksale ?sht? nj? komponent i zhvilluar n? fillim t? viteve 1970. Pas vitesh p?rdorimi dhe verifikimi, P?rdoret gjer?sisht n? pajisjen e vulosjes s? l?vizjes reciproke t? cilindrave hidraulike me presion t? mesme dhe t? lart?.

  2023-06-21 Shih m? shum?

  Cilat jan? standardet e unazave t? vulosjes?

  2023-06-21 Shih m? shum?

  Problemet e mundshme t? prodhimit dhe shkaktojn? analiz?n e O-ringave t? silikonit.

  2023-06-21 Shih m? shum?

  Shih m? shum?

  亚洲AV无码AV在线播放,亚洲欧美国产制服图片区,国产亚洲精品精品2020,日本韩国三级aⅴ在线观看
  <s id="89flf"><samp id="89flf"><blockquote id="89flf"></blockquote></samp></s>
  <tbody id="89flf"><noscript id="89flf"></noscript></tbody>
  <tbody id="89flf"><pre id="89flf"></pre></tbody>

  <rp id="89flf"><acronym id="89flf"><input id="89flf"></input></acronym></rp>